Hangi Hizmetlerden Faydalanmış Olacaksınız?

Google Harita Kayıt

Google maps kayıt, yani Google harita kaydı ile Google haritalara mekan ekleme işleminiz gerçekleşmiş olur. Google servisleri üzerinden yapılan aramalarda listelenir ve ön planda olursunuz.

APPLE HARİTA KAYIT

Akıllı telefon kullanım oranlarına göre en çok kullanılan akıllı telefon olan iPhone ve diğer iOS lu cihazlarda bulunan Apple haritalara kayıt ile işletmenizi haritalara kayıt edebilir, tüm iPhone, iPad ve iOS kullanıcıları tarafından ulaşılabilirsiniz.

Yelp Harita Kayıt

Yelp haritalara işletme ekleme işleminin ardından, sıradan mekanların ötesine geçersiniz. Müşteriler işletmeniz ile etkileşime geçebilir, başka müşterilere referans olabilirler.

Here Harita Kayıt

Here haritalara kayıt olarak işletmeniz gerek kendi Here harita servisinde, gerekse Here'ın altyapı sağladığı pek çok serviste bulunabilir olur.

Yandex Harita Kayıt

Yandex haritalara işyeri ekleme ile Yandex Haritalar ve Yandex arama motoru servislerinde listelenir, Yandex üzerinden gerek bilgisayar, gerekse mobil cihazlar ile yapılan arama sonuçlarında çıkar, ön planda yer alırsınız.

Tomtom Harita Kayıt

Haritalara kayıt hizmeti ile işletmeniz en doğru biçimde Tomtom navigasyon cihazlarına kayıt edilir. Bu cihazı kullanan müşterileriniz tarafından kolayca bulunabilirsiniz.

Foursquare Harita Kayıt

Foursquare firma kaydı ile, müşterileriniz sizin iş yerinizde Check-In yapabilir, sizin mekanınızdayken sizinle alakalı yorum yapabilir ve mekanınızı kendi listelerine önerebilirler.

Instagram & Whatsapp Harita Kayıt

Instagram konum ekleme ile, müşterileriniz yer bildirimlerinde bulunurken sizin işletmenizde bulunduklarını seçebilir, whatsapp konum ekleme ile firma isminiz ile whatsapp'ten konum gönderebilirsiniz.

Size Uygun planı seçin

Harita Kayıt için Size Sunulan 3 Adet seçnekten birini seçebilirsiniz.

₺79

başlangıç

₺149

eko

₺249

pro

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, servislerimizin 1-2 tanesi ücretsiz olsa da müşterilerimizin %80’i kayıtlarını kendileri oluşturmayı deneyip doğrulama problemleri, hatalı konum gösterimi vb. gibi farklı olumsuz sebeplerle bize ulaşarak profesyonel olarak bu hizmeti almaktadır. Vermiş olduğumuz hizmet işletmenizin haritalar üzerinde, en doğru biçimde tek merkezden yönetilmesini amaçlamaktadır.

Kayıt işleminizi tamamlamanızın ardından bilgileriniz tarafımızdan en kısa sürede tüm servislere iletilir. Google Maps ve Google Rehber de doğrulama seçeneğine istinaden 1 hafta ile 3 hafta gibi bir süreçte sonuç alınabilmektedir. Yandex haritalar ortalama 2 hafta, Apple haritalarHere ve Yelp haritalarda ise ortalama 1 hafta gibi bir süreçte sonuç alınabilmektedir. Kaydınıza ilişkin doğrulama süreçleri ilgili servislerin inisiyatifindedir ve tarafımıza herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Yukarıda belirtilen süreler, müşterilerimiz özelinde edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda belirtilen sürelerdir.

Değişen bilgilerinizi e-posta harita(@)membaco.com aracılığı ile bize iletmeniz durumunda gerekli düzenlemeler 24 saat içerisinde ilgili servislere bildirilecektir. İlgili servislerin inceleme süreçlerinin ardından güncellemeleriniz yayınlanacaktır. *Lütfen mesajınızda kayıt olduğunuz firma adını belirtiniz.

Bizim aracılığımız ile kayıt işlemi gerçekleştirmeyen işletmelerin haritalar üzerindeki bilgilerini düzenlememiz için bir yetkimiz bulunmamaktadır. Harita üzerinde yer alan işletmeniz ile ilgili bilgiler harita servisleri tarafından otomatik olarak düzenlenmiş veya sizin dışınızda 3. bir şahıs tarafından girişi sağlanmış olabilir. Bu durumun düzeltilmesi için web sitemiz üzerinden kayıt başvurusu gerçekleştirerek, varsa gerekli bilgileri tarafımıza iletmelisiniz.

Google Haritalar arama sonuçlarını alaka düzeyi, uzaklık gibi önem sırası ile gösterir. Google Haritalar da arama yapan bir kişiye lokasyon olarak, sektörünüzdeki bir diğer firmadan daha yakınsanız öncelikli olarak gösterilirsiniz. Ama bunun kesin koşullarla bir garantisi yoktur.

Firma merkezimiz Bursa’da olmasına rağmen Tüm Türkiye’ye Hizmet vermekteyiz. Ayrıca İngiltere Londra’da da Şubemiz vardır.

Daha Fazla Bilgi için Lürfen İrtibata Geçiniz…