Pivot'a Kayıt Ol
Rehber

Pivot Nedir ?

Binance laboratuarları ve Huobi tarafından yatırım yapılan Pivot, Çin’deki en büyük ve en başarılı cryptocurrency toplumudur.

Pivot, cryptocurrency yatırımcılarının özgürce iletişim kurabileceği ve işbirliği yapabileceği bir topluluk olmayı hedefleyen bir sistemdir.

Binance Labs , Huobi , LD Capital , INBlockchain ve Link VC tarafından finanse edildiği için Güvenilir bir proje olarak hayat bulmuştur.

PV PVT Nedir ?

PVT, Pivot topluluğunun yerel dijital kriptografik olarak güvenli bir yardımcıdır. Pivot topluluğundaki ekosistemin önemli bir bileşeni. PVT, yalnızca Pivot topluluğu için birincil simge ve değişim birimi olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

BONUS Nedir?

Kullanıcıları Pivot topluluğunu tanıtmaya teşvik etmek için, 7 gün boyunca “Daily BTC Bonus” adlı bir kampanya düzenlemeye karar verdik. Bonus, günlük 4 BTC’dir.

READ POWER nedir?

Günde 4 Bitcoin kullanıcılara bonus olarak dağıtılacaktır. , READ POWER, ne kadar BTC Bonusu alacağınıza karar veren “Günlük BTC Bonusu” sertifikasıdır. Örneğin, 10000 POWER bir günde tüm kullanıcılara dağıtılırsa ve A kullanıcısı 100 READ POWER kazanırsa, o zaman bu günkü bonus havuzunda BTC’nin% 1’ini alacaktır (bonus havuz 4 BTC’dir),

0,04BTC ≈252USD

READ POWER nasıl elde edilir?

Okuduğunuz her mesaj için 100 READ POWER ile ödüllendirileceksiniz. Maksimum ödül günde 2000 READ POWER! Ayrıca, her gün mesaj okumak için PVT’yi özel bir bonus olarak alacaksınız.

Nasıl Kazanmaya Başlayabilirim ?

Öncelikle Kazanmaya başlamak çok Basit 2 Adımda Uygulamayı Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

Uygulamaya Üye Olmak için TIKLAYINIZ

Kullanımı basittir Sadece iki tıklamada Read Power Kazanabilirsiniz.

Telegram Destek Grubumuza Katılmak İsterseniz : 
https://t.me/PivotTeamTR