Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefon modelleri için sunduğu Jet Black (Simsiyah) renk seçeneğiyle dikkat çekmişti. Şimdiyse bu akıllı telefonlar için Jet White (Bembeyaz) seçeneğinin sunulabileceği iddia ediliyor.

iPhone 7 Jet White renk seçeneği yolda

Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefonlar için şu anda sunulan renk seçenekleri arasında Siyah, Gümüş, Altın, Roze Altın ve Jet Black (Simsiyah)bulunuyor. Son iddialar ise Apple tarafından altıncı bir renk seçeneği olarak Jet White (Bembeyaz)’ın sunulacağı yönünde.

Öte yandan bu bilginin pek de güvenilir kaynaklardan gelmediğinin altı çizilirken, bu renk seçeneğinin sunulması kulağa imkansız gelmiyor.

16-11/07/iphonehw02.jpg

Bu arada Jet White (Bembeyaz) renk seçeneğinin, Jet Black (Simsiyah) seçeneğinde olduğu gibi kolay çizilir olmaması veya arka tarafındaki yazıların soyulmaması beklentiler arasında olacaktır.

Jet Black iPhone 7 için İki Kere Düşünün!

Jet Black iPhone 7 için İki Kere Düşünün!

Jet Black iPhone 7 modeli oldukça ses getirdi ve beğeni toplandı. Ancak şimdiden Jet Black iPhone…

Apple Watch Series 2’de kasa malzemesi olarak beyaz renkte Seramikseçeneğinin sunulduğunu düşündüğümüzde, belki de iPhone’larda da en azından bu seçenek için seramik kullanılması ihtimali akıllara geliyor.