ELF Coin (Aelf) Nedir?

Aelf merkezi olmayan, kendi kendini geliştiren bir bulut bilişim ağıdır. Oldukça verimli çok zincirli paralel işlem sistemi ve kendi kendini geliştiren yönetim sistemi ile ön plana çıkmaktadır. Platform ağdaki düğümleri bilgisayar kümeleri aracılığıyla bir araya getirme, token sahiplerine oy kullanmayı sağlama ve akıllı sözleşmeler için kaynak ayırma gibi 3 temel özellik üzerine kurulmuştur.

Başlıca Hedefler

İhtiyaca göre özelleşebilme özelliği kazanarak blok zinciri sistemleri için “Linux” olmayı planlayan Aelf, uygulanabilir bir blok zincir sisteminin işlevlerini içeren kernel çekirdeğini oluşturmayı ve uygulamayı amaçlamaktadır. Ayrıca, Aelf etkileşimli bir arayüz olarak çekirdek için bir “kabuk” geliştirmeyi hedefliyor. Aelf’in diğer hedefleri şunlardır:

Çapraz zincir etkileşimi: Aelf Ethereum, Bitcoin ve diğer blok zincir sistemleri ile etkileşime girmeyi planlıyor.

Performans iyileştirmesi: Aelf, hedefler için akıllı sözleşme mantığı, özelleştirilmiş veri yapısı ve fikir birliği protokolü sağlamayı hedefliyor.

Protokol güncellemesi: Fikir birliği protokolünün kullanılmasıyla Aelf anlaşmazlığı önlemek için yeni özellikler eklemeyi planlıyor.

Aelf, ağda kullanılan kaynak ücretlerini ödemek için ELF tokenlarını kullanır. ELF tokenları, sistemin işletilmesi ve yükseltilmesi, akıllı sözleşmelerin dağıtımı ve işlem ücretleri ve çapraz zincir veri aktarım ücretleri için kullanılır. ELF token ayrıca topluluğun yeni özellikler eklemesi, madencilik düğümlerinin seçilmesi ve diğer önemli kararlar için oy kullanılmasını sağlar.

Nasıl Kazanılır?

Şu anda Binance ve birçok borsada işlem gören ELF (Aelf) Coin kazanmak için şuradaki linkten üye olarak Twitter’da paylaşma ve takip etme gibi görevleri yerine getirerek her gün ELF kazanabilirsiniz.

Davetiye Kodunuz : 0J294D7EaXdR