Apple, Samsung, Sony, LG, Moto 360 ve daha fazlası

tüm saatler

Dünyanın en iyi akıllı saatlerine dair her şey bu yazıda..

Akıllı saat piyasasında rekabetin artmasıyla birlikte en iyi akıllı saati seçmek artık hiç te kolay değil. Özelliklede de piyasa da hemen hemen her markanın kendi saati varken. Apple Watch, Samsung Gear S2, Motorola Moto 360, LG Watch, Huawei Watch, Sony Smartwatch 3 ve fazlası…

Apple Watch, akıllı saate yeni bir bakış açısı..

apple-baslik

iPhone’unuz ile mükemmel bir bağlantı kurarak tüm bildirimleri veya sizin seçtiklerinizi, çok hızlı ve pratik bir biçimde akıllı saatinizde görebilirsiniz. Apple Watch bugüne kadar yapılmış en iyi görünümlü akıllı saatlerden biri desek yanlış olmaz. Apple Watch malzeme kalitesi gerçekten mükemmel. Özellikle sayısız kordon ve renk çeşidi ile size ayrıcalık hissi yaratıyor. Apple Watch 2’nin ise yakın zamanda tanıtılması bekleniyor.

Fiyat: 1249 TL’den başlayan fiyatlarla

Belkide Dünyanın en iyi akıllı saati.. Samsung Gear S2

samsung-gear-s2

Samsun Gear S2 akıllı saat ince ve şık şekli, dayanıklı paslanmaz çelik gövdesi ve tam daire biçimiyle diğer saatlerden ayrılıyor. Samsung Gear S2 sezgisel dairesel çerçevesi sayesinde gezinmek için çerçeveyi döndermek yeterli.

Fiyat: 799 TL başlayan fiyatlarla

En iyi Android akıllı saatlerden bir tanesi.. Sony SmartWatch 3 SWR50

sony_sw-3-swr50-change-it-up

Sony SmartWatch 3 akıllı saat ile telefona ihtiyacınız yok! GPS bağlantısı sayesinde telefonunuz olmadan da akıllı telefonunuza bağlı kalabilen nadir telefonlardan biri. Android Wear’in en güncel versiyonu ile gelen Sony SmartWatch 3 SWR50 bu konuda diğer rakiplerine karşı üstünlük sağlamış durumda.

Fiyat: 849 TL’den başlayan fiyatlarla

En iyi batarya ömrü sunan akıllı saat.. Pebble Time Steel

Pebble-Time-Steel

Dünyanın en ince akıllı saatlerini üreten Pebble gün geçtikçe akıllı saat piyasasına daha fazla yatırım yapmakta. Pebble Time Steel saatler özellikle ince yapısına karşın uzun batarya ömrü sunması rakiplerine karşı öne çıkmasına neden olmaktadır. 10 güden fazla giden bataryası ile bu alanda rakipsiz.

Moto 360 2 Dünyanın en çok özeleştirilebilen ve en fantastik akıllı saati..

moto360

Motorola 360-2 karşımıza iki farklı ölçüde çıkıyor. 42mm ve 46mm ölçülerinde olan saatlerin ekranları da buna göre farklılık gösteriyor. 42mm olan saat 1.37inch, 46mm olan saat ise 1.56inch ekrana sahip. Yüzlerce farklı kordon arasından birini seçerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Fiyat: Türkiyede henüz satışı yok .

Stiliniz için en uygun saat.. LG Watch Urbane

lg-watch-urbane

LG Watch Urbane akıllı saatte hiçbir  detayı gözden kaçırılmamış. LG Watch Urbane akıllı saatten daha çok klasik bir saati anımsatıyor. benzersiz bir saat görünümünde olan  LG Watch Urbane akıllı saat premium bir görüntüye sahip. LG Watch Urbane saatler şık ve herkes tarafından tercih edilebilir bir akıllı saat.

Fiyat: Türkiye’de henüz satışı yok.

Huawei Watch.. Bir saatten çok daha fazlası

hero_lady

Huawei akıllı saat çarpıcı bir şekilde AMOLED ekran 1.4-inç, 400 x 400, 286 ppi sayısı ile geliyor.  Bu şimdiye kadar Android Wear akıllı saatler arasında görülen en yüksek çözünürlük. Huawei saat bu özelliği ile dünyanın en gelişmiş akıllı saat ekranına sahip akıllı saati olma ünvanına sahip olmaktadır.

Fiyat: Henüz Türkiye’de satışı yok.

Kaynak